Sportovní vyžití

Technické muzeum Tatra
Vystavené automobily samotné, ale i jejich součásti Ubytování Kopřivnice Muzeum Tatra(včetně unikátních vzduchem chlazených motorů) umožňují vnímat dobově nekonvenční myšlenky na které se staly zásadou místních konstruktérů. Výčet exponátů uzavírá největší z nich, reprezentant tatrovácké železniční výroby, rychlíkový motorový vagón, známý také pod názvem „Slovenská strela“. Celková rozloha muzea vč. renovačních dílen činí 4.921 metrů čtverečních.
Dostupnost: 900 metrů od ubytovny.

Kulturní dům Kopřivnice
Nabízí kulturní vyžití prostřednictví kina, divadla. Dále pak nabídku ke krátkodobému pronájmu prostor KDK (různá kapacita míst) pro pořádání školení, prezentačních akcí, společenských setkání.
Dostupnost: 900 metrů od ubytovny.

Bowling Centrum
Možnost si jen posedět, možnost sledovat velkoplošnou projekci sportovních a jiných pořadů. V letních měsících nabízí venkovní posezení na zahrádce s možnosti grilování a pro rodiče s dětmi i dětské hřiště. Těm, kteří bowling hrát nechtějí nebo si chtějí zkrátit čas čekání na svou dráhu, nabízí k využití: kulečník, biliár, šipky.

Dostupnost: 100 metrů od ubytovny.

Sport & Relaxace
Nabízí relaxační a sportovní vyžití: spinning, fitbox, omlazující terapie galvanickou žehličkou, aerobic, masáže, vířivka beachcomber, infrasauna, sauna, solárium.
Dostupnost: 800m od ubytovny.

Bubla City Ranch
Každoročně se na ranči pořádají westernové závody, na které se sjíždí jezdci z celé republiky. Ve stájích je nyní ustájeno 11 koní. Ranč nabízí: základní výuku jízdy, vyjížďky do okolí, jízdu na poníku.
Dostupnost: 2000 metrů od ubytovny.

Lyžařský areál Červený kámen
Lyžařský areál ležící na severní straně vrcholu Červený kámen v nadmořské výšce 690 m. n. m. Nabízí 680 metrů dlouhou, pravidelně upravovanou sjezdovku s technickým zasněžováním, lesní restauraci Červený kámen a stylový bufet Pod smrkem. Hlavní sjezdovka je dlouhá 420 metrů, má převýšení 117 metrů a svým terénem je zajímavá i pro náročnější lyžaře. 
Dostupnost: 800 metrů od ubytovny.

Minigolf
Je sportem pro širokou veřejnost. Je sportem pro všechny! Neexistují žádné věkové hranice pro provozování tohoto sportu. Minigolfové hřiště se skládá z osmnácti drah, u většiny se musí překonávat překážka. Každoročně hřiště slouží široké veřejnosti.

Dostupnost: 100 metrů od ubytovny.

Krytý bazén
Krytý bazén se saunou se nachází v centru sportovního komplexu na okraji města. K regeneraci a rekondici slouží plavecký bazén (25 m), dětský bazén se skluzavkou, finská sauna, řecká lázeň. Možnost využití sportovních i klasických masáží. K příjemnému posezení zve snack bar.
Dostupnost: 300 metrů od ubytovny.

Letní koupaliště
Areál letního koupaliště se nachází v malebném prostředí pod masívem Červeného kamene. Ke sportování a vodním radovánkám slouží padesátimetrový plavecký bazén, bazén pro neplavce s vodním tobogánem (délka tobogánu je 70 metrů), dětské kruhové brouzdaliště s atrakcí. V areálu se dále nachází hřiště na beachvolejbal, minigolf, stolní tenis, travnatá plocha na kopanou, maxipískoviště, půjčovna sportovních potřeb.
Dostupnost: 100 metrů od ubytovny.

a mnoho dalších možností najdete na stránkách města Kopřivnice.
Fotografie: Informační centrum Kopřivnice.